Gadżety Komputery Polecane Technologia

ASUS ROG Tytan G70 rozkocha w sobie każdego gracza

Asus ROG Prawdziwa gratka dla graczy i wymagających użytkowników. Asus zaoferował własny komputer stacjonarny oznaczony modelem Tytan G70 z linii Republic of Gamers. Pod jego maskę kipi nowoczesna technologia i niesamowita wydajność. Sprawdźmy co i za ile proponuje nam Asus.

Na jego pokładzie G70 znajdziemy procesor Intel Core 4-tej generacji i kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX780. Procesor wyposażono w opcję natychmiastowego podkręcania wszystkich rdzeni bez konieczności ponownego uruchamiania systemu. Oprócz tego komputer posiada bezprzewodowy system ładowania urządzeń mobilnych oraz dźwięk SonicMaster.

Natychmiastowe podkręcanie rdzeni i realistyczna grafika

Zastosowana w ASUS Tytan G70 funkcja Turbo Gear umożliwia jednoczesne przetaktowywanie czterech rdzeni procesora Intel Core i7-4770K 4-tej ze standardowego poziomu 3.7GHz do 4.5Ghz. Najnowsza karta graficzna NVIDIA GeForce GTX780 zapewnia płynną rozgrywkę na najwyższych ustawieniach i może współpracować jednocześnie nawet z czterema monitorami. Obsługuje również tryb NVIDIA 3D Vision Surround.

Skuteczne chłodzenie podczas długich rozgrywek

Nowy Tytan posiada system wentylacyjny wykorzystujący 10 wentylatorów. Tryb Turbo Gear automatycznie otwiera dostęp do sześciu przednich i dwóch tylnych wentylatorów. Współpracują one z dwoma wentylatorami znajdującymi się na dole i wewnątrz obudowy oraz ze zintegrowanym systemem chłodzenia płynnego. W efekcie użytkownik otrzymuje niezwykle wydajne chłodzenie, a komputer sprawdzi się podczas wielogodzinnego grania.

G70

Ulepszona technologia dźwięku SonicMaster

W desktopie zastosowano technologie ASUS SonicMaster i MaxxAudio firmy Waves, nagrodzoną Technical GRAMMY Award. Dzięki nim dostarcza realistyczny dźwięk, mocne brzmienie eksplozji czy strzałów i wzmacnia nawet bardzo ciche dźwięki, jak np. kroki, pozwalając graczowi łatwiej zorientować się w tym, co dzieje się na polu walki. Tytan G70 wykorzystuje ekskluzywny interfejs ASUS AudioWizard, który pozwala użytkownikom na dostosowanie ustawień do swoich potrzeb.

Użyteczne funkcje, drapieżny wygląd

Podstawka ASUS Wireless Charger, umożliwia bezprzewodowe ładowanie smartfonów i tabletów kompatybilnych z technologią Qi. Wystarczy położyć urządzenie na tacce wbudowanej w górną część obudowy. Dodatkowo użytkownicy Tytana G70 otrzymują trzyletni dostęp do 32GB przestrzeni dyskowej na ASUS WebStorage.

Projekt obudowy nawiązuje charakterem do gamingowej linii produktów ROG. Wyróżnia się wielokątnym kształtem z ciekawym wzorem, podświetlonym logiem ROG i diodami LED w dolnej części komputera, które zmieniają kolor na niebieski lub czerwony w zależności od poziomu przetaktowywania.

Komputery stacjonarne ASUS – satysfakcja i niezawodność

Komputery stacjonarne ASUS odzwierciedlają tradycję najwyższej jakości, innowacji i trwałości. W badaniach przeprowadzonych przez PCWorld USA w 2012 roku wśród czytelników, dotyczących satysfakcji, niezawodności i serwisu, użytkownicy wskazali komputery stacjonarne firmy ASUS jako najlepszy wybór w tym segmencie, uzasadniając swe wysokie zadowolenie stosunkiem ceny do jakości, kompatybilnością z innym urządzeniami, łatwą obsługą i niezawodnością. Badanie pokazało również, że komputery stacjonarne firmy ASUS, są jednymi z najczęściej rekomendowanych.

Specyfikacja Asus Tytan G70:

System operacyjny Windows 8 (64-bit)
Procesor 4-rej generacji Intel Core i5 / i7 z odblokowanym mnożnikiem
Chipset Intel Z87
Grafika Do NVIDIA GeForce GTX 780 (3GB GDDR5)
Pamięć Od 8GB do maks. 32GB, dwukanałowa DDR3 (1600MHz)
Gniazda rozszerzeń 1 x PCI-e x 16, 1 x PCI-e x 1, 1 x PCI-e x 8 (współdzielone z x16), 1 x PCI-e x 4
Pamięć masowa SSD 128 lub 256 GB oraz możliwość zainstalowania do pięciu dysków HDD 3,5” i uzyskanie maksymalnej pojemności 15TB (SATA 6Gbit/s, 7200RPM)
Napęd optyczny Nagrywarka Super-Multi DVD / Blu-ray combo / Nagrywarka Blu-ray
Dźwięk 7.1-kanalowy z technologią ASUS SonicMasterKarta dźwiękowa Xonar Phoebus (opcjonalnie)
Łączność 6 x SATA 6.0Gbit/s4 x USB 2.0, 6 x USB 3.0Wyjście HDMI, DVI-D, DisplayPort, VGA D-sub

Gigabit Ethernet

3,5mm dla słuchawek, 3,5mm dla mikrofonu, 3,5mm wyjście audio 7.1, wyjście S/PDIF

PS/2 myszka/klawiatura

Czytnik kart pamięci 16-w-1

Zasilanie 700W
Wymiary 300 x 530 x 630mm
Waga ~24kg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ