Edukacja

Acer komputery all in one oznaczone serią Aspire U

acer_aspire_u-seriesNa targach Computex firma Acer zaprezentowała dwa nowe komputery zintegrowane (AOI), wyposażone w system operacyjny Windows 8: Aspire 7600U (27-calowy) oraz Aspire 5600 (23 -calowy).

Aspire 7600U rozpoznaje jednoczesne dotknięcia w 64 dowolnych punkach ekranu, dzięki czemu z funkcji dotykowych może korzystać kilka osób na raz. Ponadto, ekran można odchylać w zakresie od 0 do 90 stopni, a po położeniu na płasko obracać we wszystkie strony, co zwiększa wygodę, gdy z komputera korzysta kilka osób. Komputer 7600U jest też bardzo cienki, ma tylko 35 mm grubości. Zastosowano w nim wyświetlacz Full HD oraz system dźwięku przestrzennego Dolby Home Theater. Dlatego ten komputer AIO spełnia oczekiwania współczesnych odkrywców, którzy oczekują najwyższej satysfakcji z odtwarzania multimediów.

Elegancki model Aspire 5600U jest najcieńszym komputerem klasy AIO na rynku, dzięki czemu stanowi stylowy element wystroju każdego wnętrza, zarówno stojąc na biurku, jak i wisząc na ścianie. Jest wyposażony w ergonomiczny ekran dotykowy, z regulacją nachylenia w zakresie od 30 do 85 stopni. Został zaprojektowany tak, aby mógł pełnić funkcję rodzinnego centrum rozrywki. Dlatego jest wyposażony w wyświetlacza Full HD i system dźwięku przestrzennego Dolby® Home Theater, a także cechuje się dużą wydajnością graficzną i krótkim czasem reakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ