Finanse

Acer Aspire 5600U ustanawia nowy standard wzornictwa komputerów all-in-one

Komputer Acer Aspire 5600U to całkowicie odmłodzona konstrukcja typu All-in-One o wyjątkowo cienkim profilu – poniżej 35 mm – oraz eleganckim wyglądzie, która będzie wyszukanym, stylowym akcentem w każdym pomieszczeniu.

W półprzezroczystej obudowie Aspire 5600U znajduje się dysk twardy, odtwarzacz DVD oraz wyświetlacz. Ze względu na przezroczysty panel pod wyświetlaczem, komputer Aspire 5600U sprawia wrażenie, że unosi się nad blatem stołu. Dzięki temu, jego wygląd idealnie pasuje do bezprzewodowej klawiatury i myszy, które także elementy z przezroczystego tworzywa.

Pozbawiony ramki wyświetlacz o przekątnej 23 cale zapewnia satysfakcję z oglądania filmów Full HD, a także doskonale sprawdza się podczas gier, oglądania audycji TV oraz pracy z aplikacjami graficznymi. Ekskluzywny zestaw montażowy VESA umożliwia zamocowanie komputera na ścianie, tak aby pełnił funkcje telewizora HDTV.

Aby zagwarantować płynne i szybkie obsługiwanie dotykowe, w Aspire 5600U zastosowano wyświetlacz rozpoznający jednoczesne dotknięcie w 10 punktach. Dzięki możliwości odchylenia ekranu o 60 stopi, korzystanie z interfejsu dotykowego staje się bardziej ergonomiczne i atrakcyjne. Ponadto, udoskonalone rozpoznawanie gestów przekłada się na większą funkcjonalność i pozwala na szybsze, bardziej intuicyjne i atrakcyjne obsługiwanie.

Funkcje Acer Instant on i Acer Always Connect
Innowacyjne funkcje „Acer Instant on” oraz „Acer Always Connect”, w połączeniu z opcjonalnym dyskiem SSD 20 GB umożliwiają szybkie wczytywanie danych oraz włączanie komputera.
Dzięki funkcji „Acer Instant on” wznowienie pracy z trybu uśpienia trwa tylko 1,5 sekundy. Gdy komputer Acer Aspire 5600U jest wyposażony w opcjonalny tuner telewizyjny, dzięki funkcji „Acer Instant on” czas włączania staje się konkurencyjny nawet w porównaniu z tradycyjnym telewizorem.

W porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami, funkcja „Acer Always Connect” pozwala na szybsze nawiązywanie połączenia z Internetem, a tym samym zapewnia lepszą produktywność oraz większą radość z odtwarzania multimediów. Gdy użytkownik jest zalogowany do konta pocztowego w programie Outlook oraz kont w serwisach Facebook i Twitter, zaktualizowane informacje są widoczne natychmiast po wznowieniu pracy komputera. Ponadto, funkcja „Acer Always Connect” umożliwia zdalne włączanie komputera Acer Aspire 5600U przy użyciu innego urządzenia, takiego jak smartfon. Dzięki temu można mieć stały i szybki dostęp do wszystkich dokumentów, plików muzycznych, zdjęć oraz filmów.

W celu zapewnienia wspaniałej rozrywki, w komputerze zastosowano wysokiej klasy podzespoły wideo i audio. Acer Aspire 5600U jest wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 23”, dużej jasności, rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 i czasie reakcji 5 ms, jak również w wydajny układ graficzny, co pozwala czerpać pełną radość z oglądania filmów i zdjęć a także z gier. Aby uzyskać porywające i realistyczne efekty dźwiękowe, komputer został wyposażony w system głośników stereofonicznych oraz profesjonalnie dostrojony system Dolby® Home Theater® v4. Dzięki temu można uzyskać duży poziom głośności przy wyraźniejszych dialogach i braku jakichkolwiek zniekształceń.

Dopełnieniem wyposażenia zapewniającego wspaniałą rozrywkę są opcjonalny napęd Blu-ray Disc™, wielofunkcyjny czytnik kart pamięci oraz opcjonalny tuner telewizyjny, które pozwalają połączyć wszystkie aspekty cyfrowego życia, od filmów po gry, od telewizji po zdjęcia. Z myślą o pełnym korzystaniu z cyfrowej rozrywki, komputer Acer Aspire 5600U jest też wyposażony w wyjście oraz wejście HDMI.

Dane techniczne Acer Aspire 5600U
Procesor     Procesor Intel Core i3 lub i5 trzeciej generacji
Układ graficzny    Nvidia GeForce GT630M
Pamięć RAM    Maks. 8 GB, DDR3 1333 MHz, moduły SO-DIMM
Dysk twardy    Maks. 1 TB, opcjonalnie dysk SSD 20 GB
Wyświetlacz / rozdzielczość    23”, rozdzielczość Full HD, format 16:9, czas reakcji 5 ms
Wejścia/wyjścia    Dwa porty USB 3.0, trzy porty USB 2.0 z tyłu obudowy, wielofunkcyjny czytnik kart pamięci, gniazda słuchawkowe i mikrofonowe, optyczne gniazdo audio (TOSLink), gniazdo Ethernet (RJ-45), wejścia/wyjścia HDMI®
Praca w sieci    Karta WLAN z obsługą IOAC
Tuner TV    Podwójny DVB-T, hybrydowy DVB-T, hybrydowy ATSC
Kamera internetowa    1080p Full HD, 2 megapiksele
Akcesoria    Klawiatura i mysz firmy Acer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ