Edukacja Gadżety Informacje Polecane

A Ty już grałeś na 9 monitorach równocześnie? – WideoRING

eyefinity
Czy rozmiar ma znaczenie? Okazuje się, że tak… czy więcej niż jeden to dużo? Nie, to za mało… No to co? Zabawimy się się nie na dwa, ale na 9… monitorów? Tak! Sama kwintesencja, słodycz i stan nirwany dla rasowych graczy! Zobaczcie w dzisiejszym WideoRINGu ile radochy można mieć z gry na 9 monitorach na raz! A myśleliście, że o czym będzie ten artykuł?

W ostatnich latach AMD oraz Nvidia zaczęły oferować odpowiednio technologię Eyefinity oraz Nvidia 3D Surround. Obie umożliwiają pracę na 3 monitorach i więcej jeżeli skorzystamy z układów CrossFire lub SLI. Na co przekładają się te technologie? Oczywiście oprócz większego obrazu obie technologie oferują większe kąty widzenia. Teoretycznie obstawiając się odpowiednią ilością monitorów dookoła siebie i poprawnej konfiguracji możemy zobaczyć co dzieje się w grze zwyczajnie odwracając głowę do tyłu.

Szukasz profesjonalnego administratora stron www – przeczytaj najpierw nasz poradnik.

O ile takie rozwiązanie na dłuższą metę mogłoby być męczące, o tyle zestaw minimum 3 monitorów na własnym biurku nie powinien znudzić się nikomu. Oczywiście poza grami przekonalibyśmy się jak wygodnie jest na jednym monitorze edytować dokument, na drugim oglądać film, a na trzecim prowadzić rozmowę przez komunikator lub społecznościówkę. Ale zacznijmy od deseru. Popatrzmy jak wygląda ciężkie granie na Eyefinity oraz Nvidia 3Dsurround!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ