Słuchawki bezprzewodowe Flyte – nowa oferta firmy Manhattan

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

Manhattan prezentuje słuchawki bezprzewodowe Flyte łączące nowoczesną technologię ze stylistyką retro.
Słuchawki zapewniają możliwość korzystania z nieskrępowanej wolności pozwalając na łączenie np. jazdy na rowerze stacjonarnym ze słuchaniem muzyki w jakości 3D czy gotowanie z rozmową ze znajomym zza Oceanu na Skype’ie.

Nie trzeba pamiętać o ograniczającym ruchy kablu czy zważać na przebywanie w bliskiej odległości komputera czy odtwarzacza MP3. Co ważne, wyładowane akumulatory można ponownie uzupełnić, nie inwestując w jednorazowe baterie. Dla wygody użytkowania Producent do zestawu dołączył kabel, z którego korzystać można np. podczas lotu samolotem, w przypadku rozładowania akumulatora lub z urządzeniami bez systemu Bluetooth.

flyte2

Słuchawki wyposażono w system Multipoint, umożliwiając współpracę produktu z komputerem z technologią Bluetooth, odtwarzaczem MP3, tabletem czy smartphone’m. Wbudowany mikrofon pozwala na wykorzystanie Flyte do rozmów przez Skype czy Google Voice, jak również do komunikacji w grach internetowych na PC lub konsoli Sony Playstation i przez telefon komórkowy.

Zintegrowane, wielofunkcyjne przyciski, umieszczone na obu słuchawkach, pozwalają użytkownikowi na kontrolę odtwarzania, głośności, odbierania przychodzących połączeń i prowadzenie rozmów w odległości do 10 m od sparowanego urządzenia. Słuchawki informują użytkownika dźwiękowo o niskim poziomie naładowania baterii, włączeniu/wyłączeniu, czy gotowości do parowania.

Flyte to jednak nie tylko nowoczesna technologia, ale także wysmakowany design w wymiarze vintage. Ascetyczne wykonanie nawiązuje do stylistyki lat 60 i 70 XX wieku przywołując wspomnienia fantastyki Gwiezdnych Wojen, Bucka Rogersa i Odysei Kosmicznej 2001.

Słuchawki Flyte zasilane są baterią litowo – polimerową, ładowaną przez kabel micro USB. Bateria zapewnia 8 godzinny czas odtwarzania dźwięku, 12-godzinny czas rozmów oraz 500 godzin czuwania.
Słuchawki sprzyjają podróżowaniu: są lekkie, mają ciekawy system składania oraz ochronne etui.
W zestawie, oprócz słuchawek,znajduje się etui, 3.5 mm kabel audio oraz kablel mikro USB.

Słuchawki Manhattan Flyte dostępne są w dobrych sklepach detalicznych i internetowych. Mają gwarancję „Lifetime Warranty”.

Specyfikacja techniczna:
Bluetooth 3.0 (kompatybilność wstecz z V2.0 oraz V2.1)
Zasięg do 10 m
Obsługa kodowania APTX, AAC oraz APC
Obsługa profili A2DP, AVR CP oraz HS/HF
Możliwość ładowania z dowolnego portu USB (5V)
Obsługa profili: A2DP, AVRCP, HS/HF
Obsługa kompresji: AAC, APC, ATPX
Praca w paśmie: ISM 2.402 – 2.480 GHz
Moc transmisji: 4 dBm (Class 2)
Wymiary: 216 mm x 241 mm x 91 mm
Waga: 290 g
Tolerancja temperatury baterii: 4.5 – 37°C
Częstotliwość: 2.4G ISM, 2.402-2.480GHz
Cena: 299 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.