Promocja – zaawansowane testy zestawu komputerowego 1 zł !

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

tuningZakupy internetowe stają się coraz powszechniejsze, jednak nadal część osób lęka się przed dokonaniem zakupu towaru, którego nie może wcześniej „dotknąć” – rodzą się obawy, czy zakupiony sprzęt będzie sprawny itp…
W wielu sklepach towar przed wysyłką nie jest w żaden sposób sprawdzany – magazyn pełni zazwyczaj rolę „przerzucania towaru” z jednego miejsca w inne.  Oczywiście odbiorca ma możliwość reklamowania wadliwego towaru, dodatkowo może zwrócić zakupiony sprzęt w ciągu 10 dni bez podania przyczyny zwrotu. Zwrot towaru w ciągu 10 dni to niewątpliwie zaleta zakupów na odległość, nie zmienia to faktu, że w ten sposób bardzo często tracimy czas, którego nikt nam nie zwróci.

Sklep komputerowy Techplanet, postanowił udostępnić nową usługę w ramach której wszystkie podzespoły zamawianego zestawu komputerowego zostaną poddane szczegółowym testom. W ten sposób zyskują Państwo niemal 100% pewność, że zamawiany zestaw jest pozbawiony wad. Chcemy zachęcić do zakupów na odległość, których naszym zdaniem nie trzeba się lękać – jeżeli nadal nie jesteś zdecydowany przygotowaliśmy promocję, w której usługa zaawansowanych testów  zestawu komputerowego” wyniesie tylko 1 złoty (wraz z montażem całego komputera) !
Usługa testowania trwa zazwyczaj kilka godzin i obejmuje:
•    Usługę montażu zestawu komputerowego
•    Test dysków twardych
•    Monitorowanie pracy karty graficznej
•    Monitorowanie temperatur podzespołów komputerowych ( w spoczynku, oraz pod obciążeniem)
•    Test stabilności pamięci RAM
•    Test stabilności procesora
W wyniku otrzymają Państwo wydrukowany raport potwierdzający wykonanie testów, dołączony do zamawianego zestawu komputerowego.
Szczegóły i regulamin promocji na stronie sklepu: Techplanet.pl
Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie sklepu komputerowego Techplanet, lub skontaktować się z naszymi konsultantami w salonie w Katowicach, bądź pod numerem telefonu 032 7811150.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.