NuForce NE-700X/M – topowe granie z USA

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

700x1NuForce, amerykański producent najwyższej jakości sprzętu audio wprowadza do sprzedaży odświeżoną wersję swoich flagowych słuchawek dokanałowych: NE-700X oraz NE-700M.

Oba modele po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży na początku 2011 roku i z miejsca zdobyły uznanie pasjonatów dźwięku. To zasługa najwyższej jakości 8-milimetrowego przetwornika zamkniętego w aluminiowej obudowie, która redukuje wibracje. W efekcie dźwięk jest niezwykle czysty, a przy tym nie pozbawiony głębokiego basu.

W nowej wersji NuForce NE-700X (dostępne w kolorze Aqua Silver) i NE-700M (wersja kolorystyczna Smoky Bronze) zastosowano wzmocniony kabel z kątową wtyczką mini-jack, który jest też bardziej odporny na szarpanie. Zmianie uległ także kształt pilota z wbudowanym mikrofonem – pojedynczy przycisk służący zarówno do kontroli połączeń głosowych, jak i obsługi muzyki, jest teraz większy i wygodniejszy w obsłudze. NuForce NE-700M są kompatybilne z produktami Apple’a oraz innymi smartfonami wykorzystującymi układ pinów w standardzie TRRS.

Do NE-700X i NE-700M dołączony jest zestaw akcesoriów w postaci zapasowego kompletu końcówek oraz pokrowca odpowiadającego kolorostycznie (srebrnego lub brązowego) danemu modelowi słuchawek.

Opisywane produkty są już dostępne w ofercie Audiomagic.pl – oficjalnego polskiego dystrybutora marki NuForce. Sugerowane ceny detaliczne to 199 zł (NE-700X) oraz 229 zł (NE-700M). Słuchawki są objęte gwarancją na terenie Polski.

Dane techniczne:
Przetwornik: dynamiczny, 8 mm
Impedancja: 16 Ohm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Dynamika: 105 dB
Maksymalna moc wejściowa: 10 mW
Długość kabla: 1,3 m
Złącze: mini-jack 3.5 mm, kątowy, pozłacany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.