Nie klikaj. Dotykaj! Dotknij myszy i poczuj jak to działa!

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

Ultrasmukła mysz Stealth Touch to pierwszena rynku prawdziwie dotykoweurządzenie tego typu. Poprzez stuknięcie lub muśnięcie palcem mysz umożliwiawspółpracę z komputerem PClub Mac -bez klikania, rolki scroll, czy przycisków.

Jej wysmakowany design: opływowy kształt, aksamitna powłoka i jednolita, czarna barwa, zadowolą najbardziej wymagającego miłośnika nowoczesnych technologii.

Głównym celemprzyprojektowaniu myszki Stealth Touch była prostota. Oznaczałoto wyeliminowanie wszystkichprzycisków i elementów mechanicznych.Przednia powierzchnia sterująca umożliwiaintuicyjną pracę z myszką, co jest doświadczeniem znaczniebardziej zbliżonym dokorzystania ztabletulub Smartphone’a,niżpracy z tradycyjną myszką, mówi Agnieszka Niewczas, Dyrektor Zarządzająca w firmie Manhattan.

Eliminując charakterystyczny dla pracy z klasyczną myszką „klik” możemy pracować w środowisku wymagającym ciszy – w biurze z innymi współpracownikami, czy w domu podczas gdy nasi bliscy śpią.

Mysz Stealth Touchtrzymana pionowo może służyć jako bezprzewodowy prezenter.W pozycji poziomejwraca do normalnego trybu pracy. Co ciekawe, myszy w sposób równy mogą używać zarówno osoby prawo jak i lewo ręczne, ponieważ urządzenie nie posiada klasycznego profilowania pod dłoń. Zasięg działania myszy to 10 metrów, co oznacza, że można z nią pracować siedząc wygodnie na kanapie, podczas gdy ekran stoi na biurku.
Sugerowana cena detaliczna myszki Manhattan Stealth Touch to 279 zł. Do kupienia w dobrych sklepach internetowych i detalicznych.
Więcej informacji: http://www.manhattanstealth.com/index.php?lang=pl
Film produktowy: http://www.youtube.com/watch?v=h8_B8pcMfLU&feature=plcp

O marce Manhattan
Od 1992 rokuManhattanwprowadza na dynamicznie rozwijający się rynek elektroniki użytkowej i komputerowy akcesoria, które zwiększają cyfrowe doznania ludziw pracy, wdomu lubw podróży.Bazując nawieloletnimsukcesie, Manhattan dołączył do czołówki światowych liderówsprzedających akcesoria do tabletów, notebooków i komputerów stacjonarnych. Oferujeszeroką gamęnowatorskichproduktów, które spełniająwymaganiawszechstronnegoi zarazem swobodnego stylu życia użytkownika komputerów i urządzeń przenośnych.ProduktyManhattaninspirują ludzi dobycia w kontakcie z innymi, zapewniają ochronę i dają kontrolę nad wieloma rozwiązaniami. A wszystko to dla użytkownikówwponad 100 krajach.
Więcej informacji omarce Manhattanie znajdziesz na stronie www.manhattan-products.com/pl-US.

Manhattanjest znakiem towarowym firmyICIntracom, zarejestrowanym w USAi innych krajach.Aby uzyskać więcejinformacji, odwiedź www.icintracom.com.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.