Na czym polega digital singage?

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

digital singageDigital singage, to zintegrowana forma zarządzania systemem wyświetlaczy elektronicznych prezentujących reklamy oraz newsy. Nośniki informacji, to w tym przypadku wyświetlacze LCD, LED, display plazma, a także obrazy z projektorów multimedialnych. Technologia digital singage jest w obecnych czasach powszechnie i często spotykana w miejscach publicznych. Z nowoczesnymi nośnikami informacji stykamy się  na każdym kroku: na lotniskach, w centrach handlowych oraz w sieciach usługowych takich jak dworce, stacje metra, firmy turystyczne.

Reklama tego rodzaju ma na celu dostarczenie informacji w oparciu o rozpoznanie grupy odbiorców. Twórcy tego systemu muszą więc sprawnie monitorować i zarządzać wyświetlaczami on line na podstawie CMS. Zmienność treści reklam oznacza dotarcie do grup poszczególnych odbiorców w zależności od miejsca, w którym znajdują się wyświetlacze. Przykładowo, w centrum handlowym klienci informowani są o aktualnych promocjach w danych sklepach oraz najnowszych trendach w modzie. Na dworcach wyświetlane są nie tylko godziny odjazdów pociągów czy autobusów. To także możliwości reklamy dla lokalnych przewoźników oraz firm działających w danym mieście.

Skuteczność digital singage

System digital singage już od kilku lat świetnie sprawdza się w punktach usługowych. Jego zaletą jest bardzo duży zasięg odbiorców. Dworce i centra handlowe  w metropoliach odwiedzają codzienne tysiące osób. Tego rodzaju promocja pozwala zaistnieć wielu lokalnym przedsiębiorstwom. Zaletą digital singage jest dostosowanie treści do miejsca, czasu i odbiorcy przez co rośnie szansa na to, że reklama zostanie zauważona.

Benefit Multimedia – twórca skutecznej reklamy

Jedną z firm, które świetnie radzą sobie z siecią DS jest Benefit Multimedia. Jej pracownicy przekonują, że nowoczesny przekaz stanowi atrakcyjną alternatywę dla plakatów i bilbordów obok, których coraz częściej przechodzimy obojętnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.