ADATA sukcesywnie się rozpędza

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

adataADATA, wiodący producent wysokowydajnych modułów DRAM i urządzeń korzystających z pamięci NAND Flash, zapowiedział dziś wprowadzenie na rynek odświeżonego modelu pendrive’a DashDrive Elite UE700. Tworzony w atmosferze wielu sukcesów produktów ADATA i wzrastającej siły marki, UE700 oferuje uderzający miks technologicznego rozwoju i estetyki wykonania.

Zwiększona wydajność UE700 trafi do użytkowników we właściwym czasie, aby spełnić wyśrubowane wymagania stawiane przez użytkowników przenośnych pamięci USB. Teraz jak nigdy wcześniej wymaga się od nich ogromna pojemność do magazynowania i dostarczania materiałów wideo o jakości wyższej niż kiedykolwiek wcześniej. Czerpiąc z pełnego potencjału ogromnej przepustowości interfejsu USB 3.0, UE700 zapewnia niewiarygodną prędkość odczytu nawet 220 MB/sekundę i zapisu nawet 135 MB/sek., co wyprzedza możliwości znakomitej większości pendrive’ów dostępnych dziś na rynku.

Projekt UE700 zapewnia symetrię i styl, którego stali klienci oczekują od firmy ADATA. Powierzchnia wykonana ze szczotkowanego aluminium podkreśla gładkie, koncentryczne linie, które emanują dzięki pięknemu niebieskiemu wskaźnikowi LED. Wysuwane złącze USB zapewnia wygodne użytkowanie i bezpieczeństwo w czasie przenoszenia urządzenia. Zintegrowany z obudową uchwyt pozwala z łatwością przymocować pendrive’a do smyczy.

Dostępny w wersjach o pojemności 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB, UE700 jest najrozsądniejszym wyborem dla profesjonalistów i użytkowników przykładających najwyższą wagę do wydajności i bezpieczeństwa danych. Warto podkreślić, że nowy DashDrive Elite jest najcieńszym dostępnym na rynku pendrivem o pojemności 128 GB!

Wszyscy nabywcy DashDrive Elite UE700 mogą skorzystać z dołączonego, darmowego, ekskluzywnego oprogramowania ADATA, zawierającego aplikacje UFDtoGO, OStoGO oraz najnowszą wersję Norton Internet Security 2013 (60-dniowa wersja próbna). DashDrive Elite UE700 obejmuje wieczysta gwarancja producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.